КОРСЕТИ КОРИГУЮЧІ ТИПУ ШЕНО

Корсет Шено на даний момент вважається найбільш ефективним засобом, який застосовується при лікуванні сколіозу. Він являє собою жорстку конструкцію, яку виготовляють за індивідуальним зліпком тіла зі спеціальних термопластичних матеріалів. Усередині цієї гільзи розташовані спеціальні виступи (пелоти), які і надають необхідний тиск на деформовані ділянки кісткової структури. З протилежного боку такого виступу знаходиться камера.

Така конструкція дозволяє змістити в правильне положення хребет, не доставляючи при цьому неприємних відчуттів. Тиск, який чиниться ретельно розраховано, що перешкоджає порушенню форми ребер і хребців, коригуючи при цьому стан хребетного стовпа. Конструкція сама по собі така, що вона залучає рухову активність людини в процес корекції, що дозволяє уникнути м’язової дистрофії, з якої часто доводиться стикатися при використанні звичайних жорстких корсетів.>

Слід зазначити, що корсет Шено — основний світовий науково доведений спосіб лікування сколіозу проміжних форм у підлітків і дітей, при цьому відгуки про його використанні практично завжди позитивні. Це єдиний ефективний нехірургічний метод лікування захворювання на 2 і 3 стадіях, коли інші консервативні методи вже не приносять бажаного ефекту.

Корсет коригуючий типу Шено

Корсет коригуючий типу Шено

Корсет коригуючий типу Шено

Корсет коригуючий типу Шено