Наші нагороди

Нагорода лідер галузі

В 2012 році ПП «Ортопедсервіс» отримало Медаль «ЛІДЕР ГАЛУЗІ» за значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому, дотримання високих стандартів соціальної захищеності працівників, впровадження передових технологій і створення іміджу України як правової економічно розвиненої держави.

В 2015 році за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання ПП «Ортопедсервіс» у колі переможців «Лідер Галузі».
Підприємство отримало «1» місце (золото) серед підприємств Вінницької області та «13» місце (золото) серед підприємств України.
ПП «Ортопедсервісцентр» в 2015 році отримало бронзу рейтингу «Лідер Галузі» серед підприємств Вінницької області.

Диплом з нагоди міжнародного дня інвалідів

Міністерством праці та соціальної політики України нагороджено ПП «Ортопедсервіс» Дипломом за активну участь та творчу майстерність, як учасника всеукраїнської Виставки з нагоди Міжнародного дня інвалідів .

Диплом з нагоди міжнародного дня інвалідів
Подяка директору ПП «Ортопедсервіс» Юзвак Сергію Леонідовичу

Начальником Державної податкової інспекції м.Вінниця вручено подяку директору ПП «Ортопедсервіс» Юзваку Сергію Леонідовичу за свідоме ставлення до виконання свого конституційного обов’язку перед Державою по сплаті податків, активну громадську позицію.