НАШІ НАГОРОДИ

ПП «Ортопедсервіс» визнано одним з кращих підприємств України

Надзвичайно приємно у підсумку року отримати загальнодержавне визнання та відповідне оцінювання роботи нашого підприємства!

Центром соціальних та економічних досліджень наше підприємство «ОРТОПЕДСЕРВІСЦЕНТР» визнано одним з кращих підприємств України та внесено до Книги Пошани «Золотий фонд України»!

Окрему відзнаку отримав засновник та директор підприємства ЮЗВАК Сергій Леонідович за вагомий внесок у розвиток національної ринкової економіки України та бездоганну репутацію!

Пишаємось нашими здобутками та цілеспрямованістю, працелюбністю і самовіддачею нашого керівника, який постійно повторює: « Все, що робиться серцем, обов‘язково має відмінний результат!»

Так і працюємо!

Почесна грамота ПП «Ортопедсервіс» Юзвак Сергію Леонідовичу

Добра справа ніколи не залишається в тіні.
Приємно усвідомлювати, що наше підприємство добре знають, цінують, поважають та відмічають наші досягнення!

Міський голова Моргунов Сергій Анатолійович привітав Сергія Леонідовича з Днем підприємця та нагородив Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток підприємства, творення якісних соціально-економічних змін, високий професіоналізм і відповідальність, сумлінну наполегливу працю, активну громадську позицію

Так саме завдяки нашому директору та засновнику, ми сьогодні маємо підприємство ПП «Ортопедсервісцентр» яке стрімко розвивається та вдосконалюється в сфері надання послуг людям з обмеженими можливостями!!!!

Імена яким довіряють 2021

Життя ПП «Ортопедсервісцентр» ще більше наповнюється теплими моментами. Стати лауреатом нагородження на Конкурсі Імена, Яким Довіряють 2021 було надзвичайно важливо для нас, адже це визнання бути кращими у своїй галузі! Сповнені емоціями ми щиро дякуємо вам за дорогоцінну для нас ДОВІРУ!!!

Нагорода лідер галузі

В 2012 році ПП «Ортопедсервіс» отримало Медаль «ЛІДЕР ГАЛУЗІ» за значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому, дотримання високих стандартів соціальної захищеності працівників, впровадження передових технологій і створення іміджу України як правової економічно розвиненої держави.

В 2015 році за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання ПП «Ортопедсервіс» у колі переможців «Лідер Галузі».
Підприємство отримало «1» місце (золото) серед підприємств Вінницької області та «13» місце (золото) серед підприємств України.
ПП «Ортопедсервісцентр» в 2015 році отримало бронзу рейтингу «Лідер Галузі» серед підприємств Вінницької області.

Диплом з нагоди міжнародного дня інвалідів

Міністерством праці та соціальної політики України нагороджено ПП «Ортопедсервіс» Дипломом за активну участь та творчу майстерність, як учасника всеукраїнської Виставки з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Подяка директору ПП «Ортопедсервіс» Юзвак Сергію Леонідовичу

Начальником Державної податкової інспекції м.Вінниця вручено подяку директору ПП «Ортопедсервіс» Юзваку Сергію Леонідовичу за свідоме ставлення до виконання свого конституційного обов’язку перед Державою по сплаті податків, активну громадську позицію.